Система автоматичного повернення спреду

ІнстаФорекс пропонує увазі своїх партнерів автоматичну систему повернення спреду, націлену на підвищення лояльності клієнтів і їх мотивації до торгівлі.

Лише 5 хвилин достатньо, щоб налаштувати систему, після чого Вам не доведеться витрачати час на підрахунок суми рібейт-винагороди для кожного трейдера і стане одним з ефективних маркетингових інструментів по залученню нових клієнтів.

Завдяки автоматичній системі зарахування рібейтів ви зможете заохочувати всіх, або деяких своїх рефералів, повертаючи на їх рахунки частину комісій, які вони сплатили за завершення угод. Ваші клієнти будуть отримувати додатковий прибуток незалежно від успішності або збитковості здійснюваних операцій.

У кожного партнера є можливість гнучкого налаштування автоматичної системи повернення спреду в партнерському кабінеті. Зокрема, наші партнери можуть вибрати та активувати індивідуальні ставки рібейтів для окремих трейдерів. Таким чином, ви зможете використовувати різні методи стимулювання для різних груп клієнтів. Також в партнерському кабінеті доступна статистика нарахувань, яка дозволяє проводити своєчасний моніторинг Rebate-виплат. Также в партнерском кабинете доступна статистика начислений, которая позволяет проводить своевременный мониторинг Rebate-выплат.

Практика показує, що автоматична rebate-система компанії ІнстаФорекс сприятливо відбивається на роботі по залученню клієнтів і дозволяє партнерам більше уваги приділяти іншим аспектам бізнесу.

Отримати докладнішу інформацію та відповіді на виниклі питання ви можете в будь-який зручний для вас час в відділі по роботі з партнерами компанії ІнстаФорекс або електронною поштою partners-rebate@mail.instaforex.com.

Партнерський розділ ГК ІнстаФинтех © Copyright 2007-2023
Бренд ІнстаФорекс являється зареєстрованною власністю ГК ІнстаФинтех